Loading

zeki-cobanoglu-bireyselDerin Bilinç Tekniği DAtechnique® tekniği yaşamınızda istediğiniz değişikleri yapmak için kullanabileceğiniz patenti bana ait bir teknik. Bu tekniği tüm yaşamınız boyunca her konuya veya soruna uygulayabilirsiniz. Ana amaç sizin şu anda bulunduğunuz yerden ileriye doğru adım atmanızı sağlamak ve yaşamınızı dilediğiniz yönde değiştirmenize yardımcı olmaktır.

Bireysel seanslarımla çözdüğüm sorunların listesi oldukça uzun.

Örneğin, sadece iki korku ile doğuyoruz, biri yüksek ses diğeri de düşmek; ondan sonraki bütün korkular bize öğretilen korkular. Bir şeyi öğrenebiliyorsanız, aynı şeyi unutabilirsiniz de; ya da yeniden farklı bir şekilde öğrenebilirsiniz de. Yaşamınızdaki korkuların çoğu yersiz ve gereksizdir. Genelde korkunun asıl kaynağı ilgisiz görünen başka bir olaydır. Bu kaynak keşfedilmediği sürece korku ve getirdiği sorunlar devam eder. Tekniklerim fobileri ve korkuları halletme konusunda çok başarılı. Fobiler ve korkular birçok konuyu kapsamına alır, bunlardan bazıları; Kapalı yer korkusu (Claustrophobia), dış alan korkusu (Agoraphobia), hayvan korkusu, haşerat korkusu, uçak korkusu, dişçi korkusu, iğne korkusu.

Seanslarımda başarılı olduğum diğer önemli bir alan ise, sigara alışkanlığı ve diğer kötü alışkanlıkların bırakılması. Tekniklerim sigarayı gerçekten ve yaşam boyu bırakmak isteyenlerde başarılı olur. Bu nedenle de önemli bir ön görüşme yapılması gerekmektedir. Bu görüşmede sigara içmeyen bir kişi olmaya hazır olup olmadığınıza birlikte karar veriyoruz. Diğer kuruluşların aksine benim sigara bırakmak yöntemim tek ana seans ve bir hazırlık seansından oluşuyor. Uyguladığım teknikler sayesinde, sigarayı bırakan kişi, farklı bir istenmeyen kötü alışkanlığa yönlenmez; örneğin sigarayı bırakan kişi yeme alışkanlıklarını değiştirip kilo almaya başlamaz. Derin Bilinç Tekniği Kilo Kontrol Programı size kilonuzu kontrol etmenizde yardımcı olur.

Özetle,

Derin Bilinç Tekniği DAtechnique®, herkesin kendi içinde zaten var olan gücünü harekete geçirmeyi öğretir. Aynı zamanda, vücudunuzun ve bilincinizin inanılmaz tedavi edebilme gücünü kullanma ve kontrol etme yeteneğini ele geçirebilirsiniz.

Sorununuz ne ise Ağacım’ı arayın; konuşalım ve size nasıl yardımcı olabileceğime birlikte karar verelim.

Derin Bilinç Tekniği DAtechnique® ile bireysel seans ücretleri 400 TL + KDV, Sigara bırakma çalışması 850 TL + KDV’dir. Detaylı bilgi ve kayıt için 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.